Agjencia Zhurnal.mk.

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Një nga klubet më të vjetra spanjolle, Atletico Madrid, është shumë aktiv në rrjetin social “TikTok”.

Përmbajtje me pyetje, pjesë nga stërvitjet dhe shumë momente gazmore të futbollistëve postohen me bazë ditore në llogarinë zyrtare të ekipit.

Pyetja e radhës për ndjekësit e faqës së ekipit ishte për të gjetur se cili lojtar është në fotografi nga stërvitja e ditës.

Çka e bën më të veçantë këtë postim ishte pikërisht melodia e sondazhit, që është këngë e reperit shqiptar Ledri Vula.

Bëhet fjalë për këngën “Beautiful”, të cilën Ledri e këndon me Flori Mumajesin.

Ndërkaq, lojtari në sondazh është Rodrigo De Paul.

https://iframely.net/2sxcRKY?v=1&app=1

Related posts

Zuna së shpejti vjen me një mega bashkëpunim me Majk

Xh M

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

D V

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky