Agjencia Zhurnal.mk.

Atdheu e ngacmon publikisht, moderatorja e njohur shqiptare e lë pa fjalë me reagimin e saj

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina ka qenë i ftuar sëfundmi në emisionin ‘D-Night’, ku e ka surprizuar moderatoren Dajana Shabani me shakatë dhe flirtin e tij.

 

Po çfarë ndodhi?

Dajana: Atdhe mirë se erdhe! Është kënaqësi të të kem në studio

Atdheu: Ti qenke kokrra e yllit live!

Dajana: Faleminderit shumë! Unë jam një mami dhe jam goxha më e madhe se ty. Jam 4 vite fiks më e madhe.

Atdheu: Nuk e kam problem moshën dhe nuk e kam pasur ndonjëherë. Kam eksperiencë me këto të mëdhajat.

Dajana: Unë asnjëherë nuk jam lidhur me më të vegjël. Atdheu: Gjënë më të keqe e paske humbur në jetë. Dajana: Atdhe je në një marrëdhënie?

Related posts

Kim Kardashian i pagoi 20 milionë dollarë kesh dhe 3 milionë shtesë ish-burrit të saj për ta mbajtur shtëpinë e ish-çiftit

D V

“Urime ditëlindjen mbretëreshë”, Kim Kardashian uron Jennifer Lopezin

D V

Emily Ratajkowski bën një kthim triumfues në shfaqjen e “Savage X Fenty”, gjashtë muaj pasi u bë nënë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More