Agjencia Zhurnal.mk.

Atdhe Xharavina tregon kur e ka humbur virgjërinë

Një djalë 20 vjeç i quajtur Mateo ishte mbrëmjen e djeshme pjesë e audicioneve të “Përputhen 3”. Ai deklaroi se nuk kishte pasur eksperienca të mëparshme dhe se ishte i virgjër.

 

“Kam ardhur këtu për të thënë, për të bërë lajm që jam i virgjër. 20 vjeç jam i virgjër. Kjo është e vërteta ime”, u shpreh 20 vjeçari.

Teksa moderatorja Bora Zemani dhe autorja Olsa Muhameti i thanë që të jesh i virgjër në atë moshë është mëse normale, ai tha se në fakt në ditët e sotme është e vështirë. Kandidati mori shembullin e Atdheut, i cili sipas tij i bëri të gjitha vajzat për vete sepse ka eksperienca.

“Në ditët e sotme të jesh i virgjër është pak i vështirë. Ja Atdheu për shembull i mori të gjitha femrat me rradhë këtu”, u shpreh Mateo.

Mirëpo, Atdheu i tha se nuk ka asgjë të keqe dhe zbuloi se ai vetë e ka humbur virgjërinë në moshën 22 vjeçare.

“Unë 22 vjeç kam filluar”, tha ish-konkurrenti.

Related posts

Beyonce vë në pah këmbët e tonifikuara me një fustan të shkurtër të gjelbër

D V

Amarda Toska shtatzënë për herë të tretë? Moderatorja dhe zbulon të vërtetën

D V

Fifi shfaqet pranë familjes në ditën e Kurban Bajramit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More