Agjencia Zhurnal.mk.

Asociacioni maqedonas për resurse njerëzore e organizon HR konferencën e 13-të ndërkombëtare

Shkup, 21 tetor – Asociacioni maqedonas për resurse njerëzore (AMRNJ) këtë vit do ta organizojë HR konferencën e 13-të ndërkombëtare dhe HE Expo 2021, të quajtur “HRise like a PHOENIX-X-Intertwining humanity and technology”. Konferenca do të mbahet onlajn sot dhe nesër.

 

Drejtori i AMRNJ, Darko Petrovski do ta hapë konferencën, së bashku me Even Bolstad, kryetar i EAPM dhe Frik Janmat, drejtues i departamentit pranë delegacionit të BE-së.

Konferenca dyditore do të jetë nikoqire e më shumë se 20 folësve të theksuar bashkëkohorë, profesorë dhe praktikantë me opinione të avancuara nga shtete t[ ndryshme, të cilat do t’i ndajnë përvojat e tyre personale në menaxhimin dhe menaxhmentin e rsurseve njerëzore.

Related posts

Mbështetje madhështore për Arben Taravarin në Banjicë të Epërme dhe Banjicë të Poshtme

D V

Pendarovski takon shefin e shtatmadhorisë së ushtrisë shqiptare

Z H

20 vjet nga Marrëveshja e Ohrit: Shqiptarët janë më mirë se para lufte por ende ka vend për përmirësim

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More