Agjencia Zhurnal.mk.

Askush nuk mund të qëndrojë indiferent ndaj stilit të veçantë të Dua Lipës

Dua Lipa është një prej këngëtareve më të suksesshme në botë aktualisht dhe është çdo herë në fokus të mediave botërore.

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore po shënon suksese të njëpasnjëshme me projektet e saj muzikore, por ajo arrin të jetë në qendër të vëmendjes edhe me diçka tjetër.

Bëhet fjalë për stilin e saj të veçantë të veshjes, ndaj të cilit askush nuk mund të qëndrojë indiferent.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Edhe në disa imazhe që ka sjell për miliona fansa në Instagram, 26-vjecarja ka ekspozuar stilin e saj unik, teksa theksoi edhe linjat atraktive të trupit.

Dua u pa e veshur me një palë pantallona klasik ngjyrë kafe me vija të bardha, të cilët i kombinoi me një bluzë të shkurtër ngjyrë portokalli nën së cilën kishte veshur sytjena të gjelbër.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Fotot e saj morën mijëra komente e mbi dy milionë komente nga ana e fansave të saj.

Ndryshe, Dua aktualisht po shijon suksesin e këngës “Cold Heart” që solli në bashkëpunim me artistin britanik, Elton John. /Telegrafi/

Foto: Dua Lipa/Instagram

Related posts

Hailey Bieber veshi një fustan të tejdukshëm në MTV VMAs 2021

D V

Pamela Anderson ndahet nga burri i saj i pestë Dan Hayhurst, vetëm 13 muaj pas martesës

D V

Nëna i kërkon të martohet, Noizy ka një përgjigje për këtë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More