Agjencia Zhurnal.mk.

Askush nuk bën dhurata si Ermal Fejzullahu; Këngëtari shpenzoi shumë për të surprizuar bashkëshorten

Ermal Fejzullahu është prej vitesh i martuar me Arianën dhe gjithashtu është baba i 4 fëmijëve.

 

Nga rrjetet sociale dhe intervistat e tij kemi parë që nuk kursehet asnjëherë përsa i përket bashkëshortes dhe dhuratave që ai bën për të.

Ashtu ka ndodhur dhe këtë herë kur sipas postimeve në Instagram Ariana ka marrë një surprizë prej Ermalit që kushton shumë.  Bëhet fjalë për një orë të markës “Rolex”, e cila kushton më shumë se 10,000 euro!

Related posts

Njihuni me ngjyrat e preferuara te Hailey Bieber gjatë periudhës vjeshtë-dimër

D V

Loredana, Yll Limani, Ledri Vula – artistët shqiptarë shijojnë pushimet në Mykonos të Greqisë

D V

Samanta Karavella shfaqet në formë të mirë dhe natyrale nga pushimet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More