Agjencia Zhurnal.mk.

ASH pranon humbjen në Tetovë

Tetovë, 20 gusht – Bartësi i listës së Aleancës për shqiptarët, Abdulla Osmani, ka thënë se rezultati qe kanë arritur në zgjedhjet për Këshillin Komunal në Tetovë, nuk ka qenë i kënaqshëm për ta.

 

“Rezultati nuk është i kënaqshëm për ne. Kemi një rezultat që nuk ishte në pritshmërit tona. Ne këto zgjedhje u ballafaquam me pushtet absolut nga të gjitha partitë, ishim e vetmja parti opozitare, kishim përballë luftën me kontratat, me punësimet.

Ne si Aleancë për Shqiptarët, me humbjen në këto zgjedhje do të ulemi dhe do të reflektojmë për këtë rezultat”, tha mes tjerash Abdulla Osmani.

Related posts

Propozimi francez arrinë në Kuvend, sonte nuk ka seancë

Xh M

Ganiu: Punët e mira me miq të mirë, Xhamia në Fushë Tophanë më e madhja në vend

D V

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski në takime me qytetarët e Peshtanit, Raçës, Elshanit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More