Agjencia Zhurnal.mk.

ASH: Në Gostivar jemi 2.500 vota para

Gostivar, 31 tetor – Nga shtabi i koalicionit ASH-AAA në Gostivar thonë se po prijnë bindshëm në krahasim me BDI-në. Sipas rezultateve qe ka siguruar Zhurnal, deri më tani janë numëruar 10.500 vota. Prej tyre 6500 për Arben Taravarin e ASH-AAA dhe 4.000 për Nevzat Bejtën e BDI-së.

 

Related posts

Shumica në Kuvend si kantari i duqanxhiut, herë luhatet në një anë, herë në tjetrën

I Z

Pendarovski emëroi kryetar dhe anëtar të Komisionit për falje dhe anëtar të Komisionit për dekorata dhe mirënjohje

Z H

Pendarvoski: Sfidat globale duhet të luftohen bashkërisht

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More