Agjencia Zhurnal.mk.

ASH “lau me gjak” Ministrinë e Drejtësisë, e cila deshi t’ia falë burgun Boban Iliçit

Shkup, 20 dhjetor – Aleanca për Shqiptarët përlyeu me gjak Ministrinë e Drejtësisë, e cila deshi t’ia falë burgun vrasësit të Almirit të vogël

 

Omer Ajdini, kryetar i #FRASH-it dhe deputetët e Aleancës e bën këtë aksion në shenjë revolte për propozimet që kjo ministri ia drejtoi Presidentit për t’ua falur burgun Boban Iliqit, Sead Koçanit dhe shumë të tjerëve

Related posts

Taravari: Nga vera e ardhshme gostivarasit nuk do të ndjejnë mungesën e ujit të pijshëm

Z H

Nesër fillon kontrolli në Listën zgjedhore

Z H

Sela: Situata momentale më e rëndë se me Gruevskin, atëherë kishte shpresë, tani…

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More