Agjencia Zhurnal.mk.

Arta Nitaj zbulon tatuazhin e ri që ka realizuar në këmbë

Modelja dhe ish-aktorja e “O Sa Mirë”, Arta Nitaj, vihet gjithmonë në qendër të mediave rozë për dukjen e saj.

 

Së fundmi, ajo përmes rrjeteve sociale u tregoi fansave të saj se ka realizuar një tatuazh të ri në këmbën e majtë.

E ndërsa në një video të fundit, Nitaj ka bërë të ditur se çfarë zgjodhi që të “gdhendë” përjetësisht në trupin e saj këtë radhë.

Bëhet fjalë për figurën e një maceje, të formuar nga copëza të vogla, të cilat të bashkuara krijojnë simbolin e kokës së një koteleje.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

“S’mund të mjaftohem me këtë”, ka shkruar bukuroshja nga Peja në mbishkrimin e videos së publikuar në InstaStory.

Ajo përndryshe ka një numër të madh tatuazhesh në trupin e saj, kryesisht në duar dhe këmbë.

Ndërkohë, tatuazhi më i dukshëm mbetet ai në krahëror, në të cilin ka të shkruar fjalinë “Me çdo rrahje zemre”. /Telegrafi/

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Related posts

Bebe Rexha e vetmja shqiptare e nominuar për “Grammy Awards 2023”

Xh M

Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

D V

Ish-Miss Ukraina, Veronika Didusenko flet për arratisjen nga vendi mes pushtimit rus: Isha shumë e tronditur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More