Agjencia Zhurnal.mk.

Arta Nitaj zbulon dekoltenë e hapur, “çmend” me trupin e saj

Arta Nitaj është padyshim një prej emrave më të komentuar në showbizz-in vendor.

 

Bukuroshja nga Peja merr vëmendje me pothuajse secilën paraqitje dhe njëjtë ka ndodhur edhe së fundmi.

Ajo ka bërë një postim në InstaStory për admiruesit e saj të shumtë në llogarinë personale të Instagramit ndërsa dukej në super formë.

Arta ka pozuar përpara një pasqyre teksa duket elegante e veshur me një fustan të zi saten i cili ia theksonte dekoltenë e hapur.

Për një dukje edhe më glamuroze, Nitaj përshtati me veshjen edhe makijazh të theksuar ndërsa mbante një palë vathë të rrumbullakët me gurë të bardhë.

Arta dukej si çdo herë e mahnitshme duke theksuar fizikun e tonifikuar për të cilin përfolët çdo herë.

Ndryshe, 26-vjeçarja pak kohë më parë bë pjesë e spektaklit të vallëzimit “Dance Albania”, por rrugëtimi i saj ishte i shkurtër pasi u eliminua që në javët e para.

Related posts

“Jumanji” – Kidda lanson këngën e re

Lea Muslija

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

D V

Jennifer Lopez ndez thashethemet për një fejesë me Ben Affleck, fotografohet me unazë të madhe diamanti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More