Agjencia Zhurnal.mk.

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Arta Nitaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare dhe po ashtu mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

 

Vetëm në llogarinë e saj personale në Instagram, bukuroshja nga Peja numëron mbi 300 mijë ndjekës, e ku nuk mungojnë as pozat provokuese në të cilat ajo shfaqet përherë plot sharm.

Edhe në postimet e radhës, nuk kishte si të jetë më ndryshe, përveç se disa imazhe që marrin gjithë vëmendjen.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Teksa shijon darkë në një restorant luksoze, të tillë e kishte dhe veshjen, modelja dhe aktorja e njohur që u shfaq tejet joshëse.

Në një kostum ngjyrë ari, bluzë të shkurtër që ia theksonte belin dhe pantallona me po të njëjtin model dhe ngjyrë, ajo dukej tejet tërheqëse. Në njërin nga pozat, Arta nuk hezitoi të pozoi para pasqyrës duke theksuar të pasmet e formësuara.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Brenda pak minutash, Arta pranoi mijëra pëlqime dhe komente të shumta, duke bërë që edhe një herë të jetë në fokus.

Kujtojmë që Arta së fundi po kalon pushimet në Dubai, atje ku edhe festoi ditëlindjen e 25-të dhe është po ashtu një nga vendet që ajo ka deklaruar se e pëlqen më së shumti, prandaj edhe vizitat atje janë të shpeshta nga ana e zeshkanes nga Kosova. 

Related posts

Evi Reçi sjell videon muzikore të këngës “Mangava Tut”

D V

Rihanna ‘mbretëreshë’ e stilit të veshjes, shëtitë rrugëve të Los Angeles me pallto nga Bottega Veneta që ka një vlerë afro 10 mijë dollarë

D V

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More