Agjencia Zhurnal.mk.

Arta Nitaj pozon me fustanin blu para pasqyrës

Arta Nitaj postoi Instastory joshëse. Aktorja dhe modelj shqiptare, Arta Nitaj është mjaft aktive në rrjete sociale.

 

Ajo së fundmi ka pozuar para pasqyrës me një grim mjaft elegant por me veshje të përditshme, një fustan e shkurtër ngjyrë blu.

Në video ajo shihet me flokët e larguara nga fytyra plot volum dhe me një grim mjaft të bukur, i cili i theksonte tiparet e fytyrës asaj.

Arta njihet si ndër fytyrat publike më seksi, e cila përmes postimeve të shpeshta në rrjete sociale ka mbledhur rreth 300 mijë ndjekë

Related posts

Pse Dua Lipa nuk do jetë këtë vit në Met Gala?

D V

Victoria Beckham është dëshmi se dizajni me lule është zgjedhja perfekte edhe për vjeshtën

D V

“Si e ëma, si e bija”, Bebe Rexha pozon përkrah nënës dhe tregon ngjashmërinë e madhe që ka me të

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More