Agjencia Zhurnal.mk.

Arta Nitaj pjesë e “Dance With Me”

“Dance With me Albania” do të nis transmetimin shumë shpejt.

Tashmë janë bërë të ditur edhe emrat pjesëmarrës në këtë format vallëzimi.

 

Në mesin e shumë emrave të njohur është edhe emri i aktores dhe modeles, Arta Nitaj.

Këtë e ka bërë të ditur autorja e spektaklit përmes një video premierë të spektaklit.

Emra të tjerë janë edhe ai i Anita Haradinaj, Kastro Zizo, Cindy Marina, Andi Lila, Valon Shehu.

https://www.instagram.com/reel/CifxBoxvx7d/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f3a7d16f-68bf-4ba5-8fb1-7d8912bea117

Related posts

Einxhel dhe DJ Dagz ribashkohen pas disa javësh, puthje dhe përqafime mes çiftit

D V

Pas “thumbave” ndaj Bleros, Afrona bënë veprimin e papritur

Lea Muslija

John Travolta merr licencën e pilotit për aeroplanët Boeing 737

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More