Agjencia Zhurnal.mk.

Arta Nitaj i rikthehet palestrës ndan pamje derisa shihet duke ushtruar

Ajo njihet për pasionin ndaj palestrës.

 

Megjithatë, Arta Nitaj ka pauzuar disa muaj duke mos i praktikuar ushtrimet e saj të rregullta.

Ndërkohë, së fundmi ka njoftuar se është rikthyer duke rinisur sërish punën për formësimin e linjave të saj trupore.

Në Instagram, Nitaj ndau pamje nga palestra teksa shkroi se është rikthyer përsëri.

Tutje, ish-aktorja e serialit ‘O sa mirë’ nuk hezitoi të theksoi tiparet e saj të formësuar për të cilat edhe mburret.

Related posts

Milot Rashica bëhet baba për herë të dytë

D V

Puna dhe pasioni e bëjnë diferencën e “Studio Adelina”

D V

Familjarët nuk i flasin dy prej vajzave të “Për’puthen” dhe shkak u bë emisioni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More