Agjencia Zhurnal.mk.

Arta me poza atraktive në veshjen me trëndafila

Arta ka postuar fotografi në Instagram.

 

Arta Elezaj është ndër femrat më të dëshiruara të ekranit televiziv.

Aktorja që u bë shumë shpejtë fytyrë publike, teksa nuk heziton të ndajë momente të ndryshme me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi ajo ka ndarë një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me shumë shije duke theksuar linjat e famshme trupore.

Arta erdhi me kostumin atraktiv i cili kishte print me trëndafila teksa flokët dhe pozat e bukuroshes joshën ndjekësit e saj.

Related posts

Caktohet data e lansimit të “Fast and Furious 10”

D V

Era Istrefi bën ndryshim të madh në pamje

D V

Ana poston video joshëse nga rutina e ushtrimeve në palestër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More