Agjencia Zhurnal.mk.

Arta Elezaj shfaqet plot stil, thekson linjat trupore nga pushimet

Arta Elezaj ka zgjedh që në këtë kohë festash të nis pushimet.

 

Modelja e njohur nuk i ka lënë anash pushimet nga atje, e disa të tilla postoi edhe sonte (e shtunë).

Arta e cila së fundmi ka ndryshuar edhe stilin e flokëve të cilat i ka bërë gërsheta, shihet e veshur me shumë shije, ndërsa nuk la anash theksimin e formave trupore.

Bukuroshja nga Klina shihet e veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të bardhë, pantallona të zi, taka të larta dhe çantë blu.

Ajo dukej mjaft atrkative, teksa nuk munguan komentet e shumta nga ana e miqve dhe fansave të saj.

Artën, ndryshe ka kohë që nuk e shohim në ndonjë projekt televiziv, por ajo iu qëndron afër mbi 200 mijë ndjekësve në Instagram me imazhe të ndryshme. 

Related posts

Genc Salihu i reagon Mentor Hazirit pas akuzave ndaj Festivalit të RTSh-së për diskriminim të artistëve nga Kosova

D V

Arjola Demiri shfaqet me bluzën “Liria ka emër” në Big Brother VIP

D V

Bebe Rexha thotë se i mungojnë koncertet: Jam e zemëruar, e di që edhe fansat janë të frustruar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More