Agjencia Zhurnal.mk.

Arta Elezaj filmon trupin nga afër, derisa po shijon akoma pushimet

Modelja e njohur nga Klina, Arta Elezaj, duket se është një admiruese e madhe e pushimeve nëpër vende të veçanta e njëherësh luksoze.

 

Kaçurrelja, që deri më tani ka grumbulluar 239 mijë ndjekës në Instagram, nuk heziton që t’i mbajë të informuar fansat për çdo detaj në të cilën përfshihet jeta dhe karriera e saj.

Ndonëse në vend po mbizotëron një mot me shi, ajo biondja duket se ka zgjedhur një vend ekzotik për këto pushime, përkundër se nuk e ka zbuluar lokacionin.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

Në një video të shpërndarë në InstaStory, ish-aktorja e “O sa mirë” shihet duke e filmuar trupin nga afër.

Ajo gëzon linja të bujshme trupore, të cilave i kushton një rëndësi të madhe me ushtrime në palestër.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

Krahas udhëtimeve që janë bërë të pandashme për të, Elezaj nuk është se po merret momentalisht me ndonjë projekt tjetër, të paktën nuk ka bërë me dije asgjë. 

Related posts

Kloni i Kim Kardashianit, Chaney Jones mahnit me linjat trupore ndërsa shijon lidhjen e re me Kanye West

D V

Unikkatil paralajmëron diçka të re: A jeni gati?

D V

DiCaprio mund ta thyejë mitin e moshës, i interesuar për 27-vjeçaren Gigi Hadid

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More