Agjencia Zhurnal.mk.

Arsovska dhe Jakimovski në takim tek Kovaçevski?

Shkup, 24 Nëntor – Kryeministri dhe lideri i LSDM-së, Dimitar Kovaçevski, dje pasdite në qeveri ka pasur takim me kryetaren e Shkupit Danela Arsovska dhe me kryetarin e komunës së Karposhit dhe kryetarin e GROM-it, Stevço Jakimovski.

 

Për momentin nuk ka informacione se çfarë është biseduar në takim, dihet vetëm se takimi ka zgjatur rreth një orë e gjysmë dhe një nga temat e mundshme ka qenë edhe koalicioni i mundshëm politik.

Related posts

Kyçyk: Qeveria e re bullgare filloi një proces të mirë të afrimit me Maqedoninë e Veriut

Z.H

Asnjë progres në fushat e lëvizjes së mallrave, punëtorëve dhe lirisë për të ofruar shërbime

Xh M

Këshilli i Prokurorëve publikë e miratoi Raportin për vitin 2021

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More