Agjencia Zhurnal.mk.

Arsenal 10 milionë euro larg Lisandro Martinezit

Skuadra e Arsenal është vetëm 10 milionë euro larg marrëveshjes për Martinez.

Raportime nga Mike Verweij bëjnë të ditur se skuadra londineze ka nisur një ofertë prej 40 milionë eurove drejt zyrave të Ajax, për kartonin e Lisandro Martinez.

‘Gunners’ po ashtu kanë thënë se do t’i paguajnë edhe një shumë tjetër skuadrës së Ajax, në formë bonusesh.

Holandezët duan të kenë një garanci që gjithçka shkon deri në 50 milionë euro.

Kështu, në situatën aktuale, Arsenal është 10 milionë euro larg kartonit të Lisandro Martinez.

Në garë për lojtarin është edhe skuadra e Manchester United.

Related posts

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

D V

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

D V

Spekulimet për video-skandalin, Luana Vjollca reagon sërish në hyrje të emisionit: Sikur të mos kishte shpifje, intriga dhe kaq shumë urrejtje

D V