Agjencia Zhurnal.mk.

‘Arrogant, i papjekur’, Monikës nuk i del e keqja me Donaldin

Pak ditë më parë Donaldi dhe Monika debatuan ashpër me njëri-tjetrin. Kjo e fundit gjeti gozhdën me të cilën gdhend Donaldi dhe shpërtheu kundër tij.

 

“Kjo është më e rëndë se një shkoj. Me këtë vriten në burgje”, i tha ajo. Donaldi i sqaroi se e përdor gozhdën për të gdhendur por ajo refuzoi t’ia jepte.

Nisur nga kjo situatë, Donaldi humbi të gjithë respektin për Monikën.

“Nuk je mirë, po më akuzon. Kam pasur super respekt për ty dhe të kam mbrojtur se nuk më janë dukur të sakta veprimet e Fifit për ty”, i tha ai.

Kjo deklaratë nuk është pritur mirë nga Monika, e cila është ndjerë shumë e ofenduar.

“Më ka ofenduar kaq shumë sa atë natë nuk do e harroj kurrë. Ai ka treguar se është i papjekur, arrogant”, është shprehur ajo gjatë një bisede me Palomën.

Related posts

Me fotografi të tjera atraktive nga klipi, Kida tregon se në mesnatë sjell këngën e re

D V

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

D V

Banorët këndojnë së bashku “Psikopatja jote”, shihen të mërzitur dhe përlotur për mungesën e Fifit në shtëpinë e Big Brother VIP

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More