Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet shtetasi gjerman në Aeroportin e Prishtinës, iu gjet pistoleta në valixhe

Policia e Kosovës ka njoftuar se një shtetas gjerman është arrestuar pasi gjatë kontrollit të valigjes i është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me shtatë fishek.

Sipas policisë i dyshuari ishte duke udhëtuar në destinacionin Prishtinë–Shtutgard, pasi që gjatë kontrollit të valixhes i është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me shtatë fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

Related posts

Osmani uron presidentin e Indonezisë

Xh M

Përfshihet nga zjarri një banesë në Prishtinë

Xh M

Konfiskohen pako cigare me prejardhja nga Serbia, vlera rreth 60 mijë euro

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy