Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet për sjellje agresive, u denoncua nga babai

Mbrëmë (21-shtator) rreth orës 23:00 në një fshat të rrethit të Tetovës është privuar nga liria 28-vjeçari A.N. i cili paraprakisht ishte denoncuar nga babai i tij 57-vjeçar, se pasdite është sjellë në mënyrë agresive në shtëpinë e tyre familjare, e ka kërcënuar dhe dëmtuar automjetin e tij Audi. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, ndërsa ndaj tij do të vijojë procedimi përkatës.

 

Related posts

Aksidenti tragjik në Milot, ndërron jetë edhe babai i fëmijës tre-vjeçar

D V

Vdes një 51-vjeçar në Suharekë, gjendet i varur në litar – Policia jep detaje

D V

Mitrovicë e Veriut, burri shkon në vendin e punës së ish-bashkëshortes – e rrah atë dhe kolegun e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More