Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet për marihuanë një i ri nga Gostivari

Dje mbrëma (07-nëntor) rreth orës 23:15, në lagjen Ciglanë të Gostivarit, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria personin H.Gj.(18), tek i cili gjatë kontrollit të kryer është gjetur marihuanë. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për procedurë të mëtutjeshme.

 

Related posts

MPB ka regjistruar 204 shkelje të komunikacionit në Shkup, 118 për vozitje të shpejtë

Z.H

Arrestohet 59 vjeçari nga Gërçeci i Sarajit, duhet të vuajë dënim me burg

Z.H

Kosovë/ Arrestohen drejtorët e Urbanizmit në Pejë, Deçan dhe Istog

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More