Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet një person nga Velesi, kapet me lëndë narkotike

Me datë 21.11.2022 në ora 22:30 në autostradën Shtip-Shkup, në afërsi të vendbanimit “Tre çezmat”” në Shtip, zyrtarët policorë nga SPB Shtip kanë ndaluar S.V.(38) dhe R.S.(46), të dy nga Velesi, pasi gjatë kontrollit të automjetit me të cilin janë transportuar, te S.V. janë gjetur dhe konfiskuar marihuanë, heroinë dhe pilula.

 

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të dorëzohet një parashtresë përkatëse.

Related posts

Arrestohet shtetasi i Shqipërisë, u kap në Vërmicë me mbi 700 gram kokainë

D V

Janë arrestuar kontrabandistë të emigrantëve

Xh M

Në Shkup janë sanksionuar 135 shoferë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More