Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet një person nga Shkupi për vuajtjen e dënimit me burg

Shkup, 17 nëntor – Policia paradite rreth orës 10 ka arrestuar një 38 vjeçar nga Shkupi për të cilin është ngritur urdhërarrest qendror për vuajtjen e dënimit me burg.

 

Siç ka njoftuar MPB, nëpunës policor nga Ekipi operativ në territorin e Vllaes e kanë privuar nga liria R.S (38) nga Shkupi. Për të është ngritur urdhërarrest nga MPB dhe është siguruar urdhër nga Gjykata penale Shkup për vuajtjen e dënimit me burg prej 2 vitesh e 6 muaj. R.S është dërguar në stacion policor me çka do të transferohet në Shtëpi ndëshkuese përmirësuese për vuajtjen e dënimit.

Related posts

Arrestohet një person në Shtime, kanosi bashkëshorten e tij

D V

Prezantohet rrejshëm si person zyrtar dhe ngacmon seksualisht një femër, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

D V

Në Prishtinë arrestohet një person i kërkuar nga gjykata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More