Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet një person nga Jellovjani

Punonjësit policorë të SPB Tetovë mbrëmjen e djeshme (07-nëntor) rreth orës 23:30, në rrugën “Savo Tasevski” në Tetovë, kanë privuar 25-vjeçarin A.A. nga Jellovjani i Tetovës, pasi që gjatë kontrollit të kryer është gjetë lëndë pluhuri e bardhë. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit, pas së cilës do të përpilohet parashtresë përkatëse.TS

 

Related posts

Tragjedi në Shkup, 30-vjeçarja me veturë godet për vdekje vjehrrin e saj

Xh M

Vetura bie në një kanal, lëndohen katër persona në Deçan

D V

Policia arreston 17 vjeçarin në Kaçanik dhe i konfiskon një armë zjarri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More