Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet një person në Prizren, rrahu babanë e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur në një familje në Prizren.

Policia bën të ditur se një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të saj, rasti ka ndodhur më 9 prill.

“Viktima mashkull kosovar, ka raportuar se djali i tij i dyshuari mashkull kosovar, në vazhdimësi është duke shkaktuar dhunë ndaj tij. Gjatë kontrollit në trup të dyshuarit i është gjetur dhe konfiskuar 0.9 gram substancë narkotike e llojit marihuanë”, bëhet e ditur në raport.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Related posts

Pronari i një kompanie në Tetovë thotë se është mashtruar, i janë marrë mbi 21.000 euro

D V

Aksident i rëndë në autostradën Gostivar-Tetovë, ka të lënduar

Xh M

79-vjeçari ka sulmuar një polic në Kumanovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky