Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet një person në Malishevë, policia i gjeti marihuanë në veturën e tij

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Malishevë, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti dhe në veturën e tij, i është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 38.8 gram.

 

Gjatë kontrollit policia i gjeti gjithashtu edhe një mulli për bluarje të narkotikëve, ndërsa gjatë kontrollit në shtëpi i janë gjetur: dy pushkë gjuetie (njëra me leje të skaduar) dhe 2.28 gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Related posts

Dhunoi seksualisht një 16-vjeçare, arrestohet 53-vjeçari në Gjirokastër

D V

Arrestohet personi që dyshohet se plagosi dy persona në Bardhosh të Prishtinës

D V

Një person nga Tetova në burg për shkak se nuk ka qëndruar në izolim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More