Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet një kumanovar për vuajtjen e dënimit me burg

Kumanovë, 11 janar – Nëpunës policor pranë SPB Kumanovë në bazë të urdhrit nga Institucioni ndëshkues përmirësues- burgu Kumanovë dje kanë privuar nga liria kumanovarin S.B (29) i cili është kërkuar për vuajtjen e dënimit për shkak të veprës së kryer penale sipas nenit 237 dhe 236 të Kodit penal- “kontrabandë” dhe “vjedhje e rëndë”.

 

Nga MPB informojnë se ai është dërguar në Institucionin ndëshkues përmirësues – burgu Kumanovë për vuajtjen e dënimit.

Related posts

E rëndë në Fier/ Gjendet i vetëvarur në oborrin e shtëpisë i riu, vuante nga depresioni

D V

Shkup: 186 gjoba për shoferët, 40 për tejkalim të shpejtësisë

D V

DJ i njohur shqiptar ndërron jetë në moshën 27-vjeçare

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More