Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet një diler i dyshuar në Shkup, tek i cili janë gjetur rreth tre kilogramë marihuanë

Sot rreth orës 10:50 në bulevardin “Boris Trajkovski” në Shkup është arrestuar F.V.(22) nga Shkupi, pasi punonjësit policorë nga Njësiti për intervenim në SPB Shkup, gjatë kontrollit në çantën e tij kanë gjetur rreth tre kilogramë marihuanë.

 

Para se të privohet nga liria, informojnë nga MPB, ai tentoi të arratiset, por shpejt u kap dhe u arrestua.

Personi u dërgua në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të ngritet padi penale.

Related posts

Arrestohet një shkupjan në Manastir, kishte tre fletarreste

Z.H

Bie nga kati i tretë – vdes punëtori në Grabanicë të Klinës

D V

Goditet nga një veturë 18-vjeçarja në Tetovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More