Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet në Turqi i dyshuari për vrasjen e 14 vjeçares në Shkup

Ankara, 5 dhjetor – Është arrestuar Ljupço Palevski-Pallço, i cili dyshohet për kidnapimin dhe vrasjen e 14 vjeçares Vanja Gjorçevskës dhe Pançe Zhezovskit, shkruan Plusinfo.

Jozyrtarisht, ai u ndalua në një aeroport në Turqi, pas një urdhër-arresti ndërkombëtar.

Related posts

Aleksandër Vuçiq, po shqetësohet se po humb BDI-ja e Ali Ahmeti

Xh M

Bytyqi: Pagat në sektorin publik janë rritur me 70 për qind në mesatare që nga viti 2016

Xh M

7 vendet e Bashkimit Evropian me letër Brukselit: Përshpejtoni integrimin e Ballkanit

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy