Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet në Gostivar 50 vjeçari nga Shkupi, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Dje (11-korrik) rreth orës 15:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë arrestuar 50-vjeçarin H.K. nga Shkupi, i dënuar me burg për veprën penale “vjedhje”, për të cilin është lëshuar urdhër-arest.
Pas arrestimit, H.K. është dërguar dhe dorëzuar në Burgun “Shkup” në Shkup për vuajtjen e dënimit.

 

Related posts

Gjykata penale Shkup e konfirmoi dënimin prej 19 viteve për Angela Gjorgjievska në lëndën “Pino”

D V

Sekuestrohen substanca narkotike në Mitrovicë dhe në Ferizaj

D V

Policia ndalon 26-vjeçarin me Range Rover, i gjen pistoletë brenda çantës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More