Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet marokeni 37-vjeçar pasi tentoi të kalonte nga Porti i Durrësit me dokumente të falsifikuara

Një maroken është arrestuar nga policia e Durrësit, pasi tentoi që të kalonte në Port me dokumenta të falsifikuara. 37-vjeçari, me inicialet M.S, u arrestua në flagrancë ditën e sotme nga Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar.
NJOFTIMI:
Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar arrestuan në flagrancë shtetasin maroken M. S., 37 vjeç, pasi në PKK Port Durrës, ka tentuar të kalojë kufirin me dokumente të dyshuara si të falsifikuara.

 

Related posts

Port ushtarak në Porto Romano/ Denoncimi i PD: Afera më e madhe korruptive e kohës që fshihet pas projektit

Xh M

Pikëlluese, po luante tek kondicionerët, humb jetën 12-vjeçari shqiptar

D V

Arrestohet një grua në Gostivar, është kërkuar me fletarrest për 12 vjet burg

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More