Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet kryetari i Tuzit, Nik Gjeloshaj

Kryetari i Komunës së Tuzit dhe kryetari i Alternativës Shqiptare, Nik Gjeloshaj është arrestuar nga Policia në Podgoricë të Malit të Zi.

 

Sipas raportimit te CDM, ai ishte me fëmijët e tij në veturë kur është ndaluar nga policia. Pas ndalimit, ai është konfrontuar me policinë, që ka çuar deri te masa e arrestit.

Sipas mediumit, policia ka thënë se rasti po trajtohet dhe një njoftim do të lëshohet pas përfundimit të procedurave. 

Related posts

NORAD/ Shërbimi sekret i SHBA: Babagjyshi e filloj udhëtimin e tij për të dorëzuar dhuratat për fëmijët

D V

Të vendosur për të fituar, Zelensky: Ta ndalim luftën para se të shkatërrojë jetën e njerëzve edhe në Europë

Xh M

Të shtëna në një klub nate: Dy të vdekur dhe dhjetë të plagosur në Iowa

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More