Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet kërçovari, dyshohet për vrasjen e babait të tij

30-vjeçari M.M. nga Kërçova është arrestuar mbrëmjen e djeshme për shkak të dyshimeve se ka vrarë babanë e tij, përcjell Alsat. Rasti është konfirmuar edhe nga Ministria e Punëve të Brendshme.- Advertisements –

 

“Më 20 tetor 2021, në orën 22:30, M.M. (30) nga Kërçova është ndaluar në stacionin policor të Kërçovës për shkak të dyshimeve se me një objekt të mprehtë, ka plagosur babanë e tij N.M. (50), pas çka  50-vjeçari ka ndërruar jetë”, njoftojnë nga MPB.

Related posts

Edhe një javë për kontrollin e votuesve në Listën Zgjedhore

Z H

Siljanovska Davkova: Të jesh anëtar i Besës dhe të shkelësh Besën e dhënë, diçka e pa imagjinueshme

Z H

Për shkak të shiut të rrëmbyeshëm, paraqitje të rrëshqitjes së dheut në Makedonska Kamenicë – Koçan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More