Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet i riu për marihuanë nga Gradeci i Gostivarit

    Gjatë natës (14-shtator), dhjetë minuta pas mesnate, në rrugën rajonale në Bogovinë të Tetovës, pjestarët e policisë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 18-vjeçarin M.Z. nga Gostivari Gradeci.

 

Gjatë kontrollit të tij dhe në automjetin “Ford Fiesta” me targa të Gostivarit, të cilin e drejtonte, i është gjetur marihuanë.

M.Z. Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe ndaj tij do të përgaditet parashtresë përkatëse në bazë të nenit 215 të Kodit Penal.

Related posts

Edhe katër të rinj arrestohen pasi kapen me marihuanë!

R Zh

Policia jep detaje për aksidentin tragjik në Suharekë, ku humbi jetën një 14 vjeçar

D V

Kontroll në objekte hotelerie, konstatohet shërbim i alkoolit për të miturit

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More