Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet 78 vjeçari në Tetovë

Dje (10.08.2023) në ora 20:00, zyrtarë policorë nga SPB-Tetovë në rrugën “Bllagoja Toska” në Tetovë kanë privuar nga liria personin V.A. (78) nga Tetova, duke vepruar sipas kallëzimit që në ora 14:00 është raportuar nga personi T.Z.(57) nga Tetova, punonjës i një agjencie sigurie, sipas të cilit, pas një debati verbal, ka qenë i sulmuar fizikisht, duke përdorur një mjet prej druri. Personi është ndaluar në komisariat dhe ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Related posts

Aksident i rëndë trafiku në Shkup – Vetura xhip përfundon në “mbjellësen me gjelbërim”

Xh M

Skandal në Shkup! Një grua ua mundësoi dy burrave të kenë marrëdhënie seksuale me dy të mitura, më pas i xhiroi

Xh M

Kapen 500 euro të falsifikuara

Xh M