Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet 56 vjeçari nga Tetova pasi tentoi të dhunojë fqinjen

Tetovë, 14 korrik – Gjatë natës së kaluar policia e Tetovës ka arrestuar një banor të një fshati të rrethit të Tetovës pasi ishte denocuar se ka tentuar që ta dhunojë fqinjën e tij.

 

“Mbrëmë rreth orës 3:10, nëpunës të policisë së SPB Tetovë e kanë privuar nga liria një banor 56-vjeçar të një fshati të Tetovës, i cili ishte denoncuar se rreth orës 19 ka tentuar që të dhunojë fqinjën e tij 30-vjeçare”, informoi zëdhënësi Marjan Josifovski.

Pesëdhjetë e gjashtë vjeçari pastaj ishte mbajtur në Stacionin e Policisë në Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit

Related posts

Të shtëna me armë zjarri në Butel të Shkupit, plagoset një person

D V

MPB: 67 gjoba për vozitje të shpejtë në autostradën Kumanovë – Shkup – Veles

D V

Zjarr në një depo në kompaninë e Kumanovës, një person e ka humbur jetën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More