Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet 46 vjeçari nga Tetova

Dje rreth orës 17:00 në rrugën “Nikolla Tesla” në Tetovë, zyrtarët policorë kanë arrestuar 46 vjeçarin R.M nga Tetova. I njejti është dashur të vuajë dënim me burg.

 

Pas arrestimit, personi është dërguar në burgun e Tetovës për vuajtjen e dënimit, informon Zhurnal.

Related posts

Aksident i rëndë trafiku në Istog, një fëmijë humb jetën pasi goditet nga vetura

Z.H

94 shoferë të sanksionuar në Shkup

Z.H

Sekuestrohen 139 kg drogë dhe fidanë kanabis, arrestohet gruaja, në kërkim burri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More