Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet 34 vjeçari nga Kumanova për vuajtjen e dënimit me burg

Kumanovë, 12 janar – Më datën 11.01.2022 në ora 22:30 minuta, nëpunës policorë të SPB Kumanovë, në bazë të urdhërit gjyqësor nga Gjykata Themelore Kumanovë, e kanë privuar nga liria V.G. (34) nga Kumanova për veprën e kryer penale sipas nenit 215 të Kodit Penal- “prodhim i palejuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”.

 

V.G. është dërguar në Institucionin Ndëshkues-Përmirësues Burgu Idrizovë për vuajtjen e dënimit me burg.

Related posts

Arrestohet personi që dyshohet se plagosi dy persona në Bardhosh të Prishtinës

D V

Shtetasi i Kosovës rrahet brutalisht në një hotel në Shëngjin

D V

Dhunohet një vajzë e mitur në Prishtinë, i dyshuari dërgohet në mbajtje

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More