Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet 30 vjeçari nga Shuto Orizarja, kishte flet arrest qendror

Shkup, 18 nëntor – Nëpunës të policisë nga Ekipi operativ gjurmime pranë SPB Shkup sot në orën 13:10 në rrugën “Simeon Kavrakirov” në Shkup, e privuan nga liria E.R.(30) nga Shuto Orizara e Shkupit.

 

Nga MPB informuan se për të ishte shpallur Fletë-arrest qendror me urdhër të Gjykatës themelore penale Shkup për vuajtje të dënimit prej dy viteve e gjysmë për vepër të kryer penale “vjedhje e rëndë” sipas nenit 236 nga Kodo penal.

Personi do t’i dorëzohet institucionit ndëshkues-korrektues për vuajtje të dënimit.

Related posts

Rrahje në semafor në Shkup, i riu e sulmon me grushta, plaku ia kthen me shqelma (Video)

D V

Lushnje, një i vdekur dhe tre të plagosur për shkak të një konflikti për pronën

D V

Asgjësohen rreth 100 bimë të egra narkotike kanabis në Fushë Kosovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More