Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet 23 vjeçari nga Haraçina, dyshohet për tregëti me drogë

Shkup, 6 tetor – MPB sot ka njoftuar se gjatë ditës së djeshmeë shtë arrestuar 23 vjeçari E.A nga Haraçina. Ai dyshohet për prodhim dhe shitje të substancave narkotike, informon Zhurnal.

 

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e E.A në Haraçinë të Shkupit, janë gjetur objekte lidhur me veprën penale, ndërsa personi është arrestuar. Në koordinim me prokurorin publik nga Prokuroria e Shkupit, kundër tij do të parashtrohet kallëzim penal. Kundër të njejtit edhe në vitin 2019 ishte ngritur kallëzim penal për trafikim të paligjshëm të kokainës”, thuhet në njoftimin e MPB-së./Zhurnal.mk

Related posts

Policia kap 238 kg marihuanë me vlerë mbi 400 mijë euro

Xh M

Kundërligjshëm ua shiti tetovarëve kanalet televizive, 56-vjeçari zbulohet nga Policia dhe Prokuroria!

D V

Arrestohet një grua nga Manastiri e kërkuar me urdhër-arrest

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More