Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet 21 vjeçari nga Prilepi pasi kreu veprime seksuale ndaj një vajze të mitur

Zyrtarët policorë në Prilep dje kanë arrestuar 21 vjeçarin A.SH nga një fshat i Prilepit, informon Zhurnal.

 

Siç bën të ditur MPB, ai dyshohet se në hyrje të fshatit ku banon, ka tentuar të kryejë veprime seksuale ndaj një vajze nën moshën 18 vjeçare.

Ai është dërguar në stacion policor dhe është ngritur kallëzim penal kundër tij. Gjithashtu, i është shqiptuar paraburgim prej 30 ditëve./Zhurnal.mk

Related posts

Arrestohen 14 persona për drogë gjatë kontrolleve në objektet hotelierike në Shkup

Xh M

Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

D V

Atentat në Shkodër, plagoset me armë ish-kryetari i Komunës Velipojë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More