Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohet 19 vjeçari nga Kavadari, detyroi në veprime seksuale të dashurën e tij të mitur

Një banor i Kavadarit është arrestuar dje pasi e ka detyruar të dashurën e tij të mitur të kryejë prostitucion. Për këtë njoftoi sot Riste Samarxhiev, zëdhënës i SPB Veles, përcjellë Zhurnal.

 

“Dje zyrtarë policorë nga Kavadari e kanë arrestuar 19 vjeçarin M.K nga Kavadari. Ai dyshohet se ka detyruar me dhunë të dashurën e tij të mitur t’u shërbejë seksualisht personave tjerë. Personi është arrestuar në stacion policor në Kavadar dhe pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të ngritet padi adekuate penale”, tha Samarxhiev./Zhurnal.mk

Related posts

Janë konfiskuar mbi 2000 mjete piroteknike në Veles, një person i arrestuar

D V

Një i ri nga Kumanova ka humbur jetën në aksident trafiku

Z.H

56 kilogramë drogë është kapur në Tetovë dhe Gostivar për nëntë muaj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More