Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen tetë persona në Fushë Kosovë, u rrahën mes vete

Policia e Kosovës ka arrestuar tetë persona në Fushë Kosovë, të mërkurën mbrëmë.

 

Sipas raportit të PK-së, tetë të dyshuarit pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete.

Njëri nga ta ka pësuara lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

“Lagjja 29. Fushë Kosovë 13.07.2021 – 22:50. Është raportuar se si pasoj e një mosmarrëveshje janë përleshur me veti tetë të dyshuar meshkuj kosovarë dhe si pasoj njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore i cili  ka pranuar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së. /

Related posts

Kapen 39 emigrantë ilegal nga Lindja e Afërt në aksionin policor mbi fshatrat Llojan dhe Vaksincë

D V

Policia godet fajdexhinjtë: Tetë të arrestuar në Pejë, Gjakovë dhe Prizren – u konfiskohen mbi 100 mijë euro dhe tri vetura (Pamje nga operacioni)

D V

Arrestohet një person nga Gërçeci i Sarajit, kërkohej me fletarrest

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More