Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen nëntë valltare në Tetovë

Siç njoftojnë nga MPB, në një objekt në Tetovë policia ka arrestuar nëntë valltare. Tre prej tyre kanë qenë nga Rusia, nga një nga Ukraina dhe Shqipëria dhe katër shtetase të Maqedonisë.

 

Kontrollin e kanë zbatuar isnspetkorë nga Departamenti për tregti ilegale me drogë dhe armë dhe policë.

“Më 10/11.07.2021 nga ora 23:40 deri në ora 1:00, nga inspektorët dhe policët e SP Tetovë është zbatuar kontroll në një objekt hotelerik në Tetovë, në pronësi të A.B (44) nga Tetova”, njoftojnë nga policia.

Valltaret e arrestuara janë mbajtur në SPB Tetovë për procedurë të mëtejshme.

Related posts

Në Shkup dje janë dënuar 180 vozitës, prej të cilëve 80 për vozitje të shpejtë

D V

Dogji gruan me acid, emigranti shqiptar në Francë dënohet me 20 vjet burgim

D V

I bie dritarja sipër, vdes një 5-vjeçar në Drenas

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More