Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen katër persona në Pejë, u përleshen fizikisht pas një mosmarrëveshje rreth shitjes së një veture

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar katër persona në Malishevë, pasi të njëjtit janë përleshur fizikisht.

Siç njofton policia, ata kanë pasur mosmarrëveshje rreth shitjes se një veture, transmeton Telegrafi.

“Janë arrestuar 4 të dyshuar meshkuj kosovarë të cilët si pasojë e një mosmarrëveshje rreth shitjes së një veture, janë përleshur fizikisht mes veti. Si pasojë e përleshjes fizike të dyshuarit kane pësuar lëndime trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësor”, ka njoftuar policia.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Related posts

Është zhdukur një grua nga Kumanova

Xh M

Tetovari e denoncon si të zhdukur bashkëshorten, “u largua nga shtëpia e prindërve të saj”

Xh M

Të arrestuarit për vrasjen e Vanja Gjorçeskës ndodhen në burgun e Shkupit

Xh M