Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen hajdutët nga Gostivari

Më 18.09.2022, në ora 16:30 dhe në ora 18:15, zyrtarët policorë nga Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë kanë privuar nga liria E.A.(26) dhe E.F.(21) nga Dobërdolli i Gostivarit.

 

Ata dyshohet se kanë kryer një vjedhje të rëndë më datë 16.09.2022 në hapësirat ndihmëse të shtëpisë së një 41-vjeçare, banues i të njëjtit fshat, nga e cila kanë marrë disa sende.

Sendet e vjedhura janë gjetur dhe do t’i kthehen pronares, ndërsa ndaj dy të dyshuarve do të vijojnë kallëzim përkatëse.

Related posts

Grabitje nën kërcënimin e armës në Prishtinë, vidhen 400 euro

D V

Policia me aksion anti-drogë si në ”filma” , arrestohet 19-vjeçari

Xh M

Tetovari pasi i goditi me veturë doli dhe i rrahu dy gra nga Shkupi

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More