Agjencia Zhurnal.mk.

Arrestohen dy vjedhës në Shkup, kapen në flagrancë

Më 09.04.2023 në ora 19:30, zyrtarët policorë nga DPB Karposh dhe DPB Qendër dhe Bit Pazar, kanë arrestuar B.J.(23) dhe A.A.(29), të dy nga Shkupi.

Ata u gjetën teksa kryenin një vjedhje në një shtëpi në rrugën “Fjodor Dostoevsky”, gjatë së cilës morën disa objekte.

“Personat janë ndaluar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të dorëzohet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB Maqedoni.

Related posts

Vritet një grua dhe plagoset një burrë në Ferizaj

D V

Arrestohen katër hajdutë, me veturën e vjedhur “Yugo” kishin kryer vjedhje të rënda

Xh M

Babai kanos me thikë vajzën adoleshente në Lushnjë, arrestohet nga policia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy